×

 

Hakkımızda

SEN'S GÜZELLİK MERKEZİ; Konya'da Güzellik ve estetik alanında faaliyet göstermektedir. Deneyimimiz ve uzman kadromuz ile doğal ve sağlıklı değişimi tercih eden, bakım ve güzelliğine önem veren müşterilerimize hizmet veriyoruz.


Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden kliniğimiz, bu ilkeyi kurum kültürü haline getirmek amacıyla hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.


Gelen müşterilerimizin rahat ve konforu için her detay düşünülerek dizayn ettiğimiz merkezimizin sıcak ambiyansını sizlerde mutlaka hissedeceksiniz. Hijyen, konfor ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuğumuz her hizmetin ayrı bir bölümü olan merkezimizde hem güzelleşecek hem de huzuru ve keyfi bir arada yaşayacaksınız. Kuruluşundan günümüze deontolojik ve etik kurallara bağlı çalışan dünya standartlarındaki kliniğimiz yüksek hasta memnuniyet oranına sahiptir.


En son teknolojiye sahip estetik ve güzellik cihazlarını dünya ile aynı anda ülkemizdeki hastalara sunmaktayız. Koşulsuz hasta memnuniyetini ilke edinen kliniğimizde, estetik lazer ve medikal cihaz uygulamaları, cilt gençleştirme, cilt yenileme, cilt canlandırma, epidermal ve dermal leke tedavileri, tırnak mantarı tedavisi, dövme silme, akne ve akne izi tedavisi yapılmaktadır.


Kliniğimizde ayrıca lazer epilasyon, tüy sarartma, karbon peeling ve medikal cilt bakımı işlemleri de hekimimizin kontrolünde uzman estetisyen kadromuz tarafından yapılmaktadır.

Taahütlerini eksiksiz yerine getirmek için gerekli bilgi, makina, ekip ve ekipmana sahip olan kliniğimiz, bizi tercih edenlerin memnuniyetini zirvede tutuma gayretinden asla taviz vermemektedir.