×

 

Lazerle Tüy Sarartma

Lazerle tüy sarartma ve tüy inceltme, Pürüzsüz bir tene sahip olmak tüm kadınların hayalidir. Lazer epilasyon bizi kalın ve siyah tüylerimizden kurtarırken daha açık renkli tüyler konusunda lazer epilasyonda istenilen sonuçlar elde edilemiyor. Lazerin görmediği bu tüyler dışarıdan bakınca net bir şekilde farkedilip kişiye rahatsızlık veriyor.


Q- switch Nd Yag lazer teknojisi ile tüy sarartma ile lazerin görmediği tüyleri inceltip, rengini açabiliyoruz. Özellikle yanak, favori, üst kol, karın, sırt gibi bölgelerde kullanılan tüy sarartma teknojisi çok kullanılan bir lazer tekniğidir.


 

Tüy Sarartma Nasıl Yapılır?

Q- switch Nd Yag lazer ile tüy sarartma ve inceltme işlemi kılların durumuna göre seans sayısı belirlenir. Tıpkı lazer epilasyon sürecine benzeyen uygulamada işlem sırasında çok hafif bir acı hissedilir, dayanılmayacak düzeyde değildir. Sonrasında oluşan kızarıklık birkaç saat içerisinde ortadan kalkar. Q- switch Nd Yag lazer ile tüy sarartma en çok yüz bölgesindeki tüyleri sararmak için kullanılır.

Tüy sarartma ve inceltme işleminin avantajları nelerdir?

Lazer epilasyonla çözüm bulamadığınız tüylerinize çözüm olur. Tüyleriniz dışarıdan bakıldığında sizi rahatsız etmez, incelir ve fark edilmez. Lazer epilasyonun aksine yaz döneminde çok iyi sonuçlar verir. Her cilt tipine uygun bir işlemdir. İşlemin hemen ardından tüyler incelir ve rengi açılır. İşlem çok az acılı olması itibariyle tercih edilir.

Genellikle;

Lazer epilasyon uygulamasından sonuç alamayan kişilerin tercih ettiği lazer ile tüy sarartma uygulamasıdır. Günümüzde fazlasıyla tercih edilen bir yöntemdir.